Miesto maršrutai
   Tvarkaraščiai
   Autobusų stotis
Savanorių a. 5,
Panevėžys
(8 45) 46 87 33
Darbo laikas:
I-VII     500 - 2130
  
AUTOBUSŲ STOTIS
Iš Panevėžio autobusų stoties tolimojo ir tarptautinio susisiekimo maršrutai driekiasi į beveik visus didesnius Lietuvos miestus ir rajonų centrus, kurortus, poilsio zonas, užsienio šalis.
Teikiame informaciją apie autobusų išvykimo ir atvykimo laiką į galinius ir tarpinius punktus, bilietų kainas bei esamas laisvas vietas autobusuose, išvykstančiuose iš Panevėžio autobusų stoties. Kišeninius autobusų eismo tvarkaraščius siūlome nemokamai.
Autobusų stoties kasose prieš septynias dienas pradedame bilietų pardavimą ir baigiame likus 10 minučių iki autobuso išvykimo. Išankstinius bilietus parduodame be papildomo mokesčio. Pirkdami bilietą kasoje, galite pasirinkti norimą sėdimą vietą autobuse.
Autobusų stoties bilietų kasose galima nusipirkti bilietus ne tik išvykti, bet ir grįžti į Panevėžį.
Parduodame bilietus į Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Čekijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos, Anglijos, Rusijos ir Ukrainos miestus.
Bilietų kasose taip pat galite įsigyti vienkartinius ir terminuotus bilietus važiuoti miesto autobusais.
Atsiskaityti galima ir banko mokėjimo kortele.
Kelionės bilietus siūlome internetu.
Priimame saugoti keleivių rankinį bagažą ir atsakome už jo saugumą.
Rankinio bagažo bei smulkių siuntų vežimo skyriuje Jūsų priduotas siuntas nuvežame į įvairius Lietuvos miestus. Šiame skyriuje galite atsiimti ir Jums adresuotas siuntas.

© UAB "Panevėžio autobusų parkas", J.Basanavičiaus 67 K4, Panevėžys. Įmonės kodas 147024322 PVM kodas LT47024319 Duomenys kaupiami ir saugomi "VĮ Registrų centras" Juridinių asmenų registre
2004 Sprendimas UAB "LITS".