AUTOBUSŲ EISMAS Į ŠILAIČIŲ KAPINES

Spalio 31 – lapkričio 1 d. keleiviai, vykstantys specialiais reisais “Dariaus ir Girėno g. – Šilaičių kapinės” ir “Aguonų g. – Šilaičių kapinės”, bus vežami nemokamai. Autobusai iš Dariaus ir Girėno g. į Šilaičių kapines važiuos nuo 8.15 val. iki 16.40 val. kas 15 – 20 minučių Dariaus ir Girėno, Klaipėdos, Nemuno, Aukštaičių, J. Basanavičiaus gatvėmis. Autobusai iš Aguonų g. į Šilaičių kapines važiuos nuo 8.30 val. iki 16.15 val. kas 30 minučių Aguonų, Smėlynės, J. Basanavičiaus gatvėmis.
Dėl padidėjusių keleivių srautų, į Kristaus Karaliaus katedros kapines (Ramygalos g.) dažniau važiuos maršruto Nr. 16 autobusai.
PRIMENAME, kad nemokamai bus galima važiuoti tik specialiais reisais, vykstančiais į Šilaičių kapines. Keleiviai, važiuojantys kitais miesto maršrutiniais autobusais, kelionės metu privalo turėti atžymėtą vienkartinį arba mėnesinį pravažiavimo bilietą.

Autobusai į Šilaičių kapines iš Panevėžio autobusų stoties spalio 30, 31 ir lapkričio 2 dienomis važiuos nuo 8.00 val. iki 13.00 val., lapkričio 1 d. – nuo 8.00 iki 16.00 val. kas 30 minučių. Keleivio bilietus įsigysite pas vairuotoją.

 

Get started

If you want to get a free consultation without any obligations, fill in the form below and we'll get in touch with you.