Apie mus

UAB „Panevėžio autobusų parkas“ yra vienintelis keleivių vežėjas mieste.

Panevėžio autobusų parkas  įkurtas 1958 metais vietoje buvusios autotransporto kolonos, turėjusios 59 autobusus, 10 lengvųjų ir 4 krovininius automobilius. 1995 metais ši įmonė įregistruota kaip uždaroji akcinė bendrovė „Panevėžio autobusų parkas“.

2017 m. pabaigoje įmonė įsikėlė į naujas 3300 kvadratinių metrų patalpas, kuriose įsikūrė įmonės administracija,  autobusų remonto ir aptarnavimo dirbtuvės su nauja ir modernia įranga.

Pagrindinė įmonės veikla - keleivių vežimas:

  • vietinio (miesto) susisiekimo maršrutais;
  • vietinio (priemiestinio) susisiekimo maršrutais;
  • tolimojo susisiekimo maršrutais;
  • užsakomaisiais reisais.

Kitos paslaugas:

  • siuntų vežimas autobusais;
  • reklama ant autobusų;
  • nekilnojamo turto nuoma;
  • suskystintų gamtinių dujų užpylimas fiziniams ir juridiniams asmenims.

Patogus autobusų maršrutų tinklas

2023 m. duomenimis įmonėje dirbo 212 darbuotojai, iš jų 142 vairuotojai.

Bendrovė eksploatuoja 89 autobusus, iš jų 66 miesto tipo ir 23 tolimojo susisiekimo autobusai.

Per ilgus bendrovės veiklos metus buvo suformuotas keleiviams patogus autobusų maršrutų tinklas, kuris sudarytas taip, kad praktiškai nepersėdus iš vieno autobuso į kitą, galima būtų nuvykti į bet kurį norimą miesto rajoną.  2023 metais Panevėžyje aptarnavome 23 maršrutus. Bendras miesto maršrutų tinklo ilgis – 232,1 km., įrengta 260 stotelių keleiviams. Vykdome pervežimus 1 priemiesčio (ilgis 51,0 km) ir 17 tolimojo susisiekimo maršrutų, kurių bendras ilgis sudaro 2752 km.

Tolimojo susisiekimo maršrutai driekiasi iš Panevėžio į didžiuosius Lietuvos miestus, rajonų centrus ir kurortus. Kelionėms po Lietuvą ar užsienio šalis, siūlome nuomotis komfortiškus nuo 19 iki 49 vietų autobusus.

UAB „Panevėžio autobusų parkas“ misija -

Socialiai atsakingas verslo vystymas visuomenės gerovei, regiono plėtrai ir akcininkų lūkesčiams tenkinti.

Vizija -

Tapti modernia ir šiuolaikiška Lietuvos Bendrove su ambicija tapti regionine (Baltijos šalyse) vežėja, teikiančia aukščiausios kokybės paslaugas keleivių pervežimo srityje. Pagrindinės vertybės, kuriomis remiamasi įgyvendinat nusibrėžtus tikslus – kompetencija, bendradarbiavimas, iniciatyvumas, atsakomybė, orientacija į rezultatus.